I Міжнародна науково-практична конференція “Сатанів: вагоме минуле, динамічне сьогодення, вневнене майбутнє”

11 – 12 травня в смт Сатанів пройшла І Міжнародна науково-практична конференція «Сатанів: вагоме минуле, динамічне сьогодення, впевнене майбутнє». Основна частина конференції була присвячена історії Сатанова, його околиць та визначним вихідцям, котрі зробили внесок в дослідження історії Поділля та України. Але не одні історики брали участь. Свої роботи представили політологи, юристи, педагоги, філологи. На конференції про “ Духовно-освітнє життя сатанівчан xvii – початку xx ст.” виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки дошкільної, початкової, середньої і вищої освіти та управління навчальним закладом Кам’янець – Подільського національного університету імені Івана Огієнка  Вонсович Валентина Павлівна.