Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Навчальний посібник “Педагогіка вищої школи”.

Навчальний посібник “Педагогіка вищої школи”.

27 серпня 2020 року на кафедрі педагогіки та управління навчальним закладом відбулася презентація навчального посібника “Педагогіка вищої школи” завідувача, професора кафедри, доктора педагогічних наук, професора Кучинської Ірини Олексіївни.

Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження завідувача, доцента кафедри Геннадія БЕСАРАБЧУКА!Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження завідувача, доцента кафедри Геннадія БЕСАРАБЧУКА!

Шановний Геннадій Володимирович, прийміть наші вітання із Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та натхнення, реалізації задумів та планів, професійних досягнень під мирним небом незалежної України та

Робота над оновленням освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»Робота над оновленням освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»

26 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч робочої групи освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

ОголошенняОголошення