Наукова школа професора Ірини КУЧИНСЬКОЇ

Бачинська Марина Володимирівна

(кандидат педагогічних наук)

Тема дисертаційного дослідження: «Педагогічна і науково-методична діяльність Н.Й.Волошиної (1940-2010 рр.)»

Місце роботи: викладач кафедри соціальної роботи та психології Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу

Бесарабчук Геннадій Володимирович

(кандидат педагогічних наук)

Тема дисертаційного дослідження: «Управління процесом посиленої військово- фізичної підготовки учнів у військових ліцеях»

Місце роботи: завідувач, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Блашкова Олена Миколаївна

(кандидат педагогічних наук)

Тема дисертаційного дослідження: «Формування гуманістичних цінностей студентів природничих спеціальностей в навчально-виховному процесі педагогічних університетів»

Місце роботи: ст. викладач кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічникого університету імені Михайла Коцюбинського

Боднар Дмитро Миколайович

(кандидат педагогічних наук)

Тема дисертаційного дослідження: «Педагогічна та науково-методична спадщина О. Р. Мазуркевича»

Місце роботи: приватний підприємець