Виховні заходи

      З нагоди 140-річниці з дня народження Івана Огієнка – засновника і першого ректора Кам’янець-Подільського державного українського університету – кафедра педагогіки та управління навчальним закладом розпочинає цикл заходів.

   Сьогодні, 27.01.2022, для студентів 1 курсу педагогічного факультету та для здобувачів освіти 1 курсу факультету іноземної філології було проведено відео-лекцію на тему: “Іван Огієнко – українізатор освіти і церкви”.

“АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ОРІЄНТИР ОСОБИСТОГО УСПІХУ”

Сьогодні, 23 жовтня 2021 року, зі студентами історичного факультету під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та управління навчальним закладом Горбатюк О.В. та кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та управління навчальним закладом Поліщук С.В. було проведено виховний захід на тему “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ОРІЄНТИР ОСОБИСТОГО УСПІХУ”, де студенти мали змогу почути, що ж таке є “академічна доброчесність” та її принципи, а також зіграти гру “вірю – не вірю”, щоб перевірити свої знання з даної тематики.

Традиційними на педагогічному факультеті є Конкурси педагогічної майстерності

Під керівництвом викладачів кафедри студенти успішно організовують виховну роботу з дітьми різного віку.

У жовтні 2014 року на педагогічному факультеті з ініціативи завідуючої кафедри, доктора педагогічних наук, професора І.О. Кучинської, викладачами кафедри (доцент Федорчук В.В., доцент Лебідь І.Ю., старший викладач Дутко О.М.) було організовано загальнофакультетський громадянсько-патріотичний проект «Україна починається з мене!».  Учасниками проекту стали науково-педагогічний та студентський колективи факультету. Основною метою заходу було визначено: формування у молоді рис громадянина Української держави, набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, розвиток духовної, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової та екологічної культури.

 

 

 

 

 

 

 

Студенти педагогічного факультету традиційно залучаються до проведення заходів, присвячених видатним педагогам.

У листопаді 2019 року викладачами кафедри (доцент Федорчук В.В., доцент Лебідь І.Ю., старший викладач Боднар Д.М.) було проведено Конкурс педагогічної майстерності, у якому взяли участь студенти педагогічного та фізико-математичного факультетів.