Графік роботи наукових гуртків і проблемних груп кафедри педагогіки та менеджменту освіти

Керівник Тема Кількість студентів Час проведення
Федорчук В. В. Актуальні проблеми педагогіки та управління в освіті. 9 Другий і четвертий вівторок кожного місяця.

Читальний зал №2 головного корпусу університету

Горбатюк О. В. Актуальні проблеми навчання і виховання 6 Другий і четвертий вівторок кожного місяця.

Читальний зал №2 головного корпусу  університету

Поліщук С. В. Вдосконалення освітнього процесу у вітчизняній школі 3 Другий і четвертий вівторок кожного місяця.

Читальний зал №2 головного корпусу  університету

Лебідь І. Ю Загальні проблеми педагогіки 6 Другий і четвертий вівторок кожного місяця.

Читальний зал №2 головного корпусу  університету

Кучинська І.О. Актуальні проблеми педагогіки вищої школи 6 Другий і четвертий вівторок кожного місяця.

Читальний зал №2 головного корпусу  університету

Бесарабчук Г. В. Актуальні проблеми національно-патріотичного виховання сучасної учнівської та студентської молоді 5 Другий і четвертий вівторок кожного місяця.