Списки членів наукових гуртків і проблемних груп кафедри педагогіки та менеджменту освіти

Прізвище, ім’я, по батькові керівника Назва проблемної групи Склад проблемної групи
Кучинська І.О. Актуальні проблеми педагогіки вищої школи Григорків Ю., Семерня І., Чупрун Ю., Майор О., Козоріз А., Сергушев Д.
Федорчук В.В. Актуальні проблеми педагогіки та управління  в освіті Боль К., Костенюк Д., Макаревич О., Граб І., Гуменюк С., Кіт Я., Христюк К., Савіцька О., Войткова Є.
Горбатюк О.В. Актуальні проблеми навчання і виховання Маховський І,Фаріон А., Єремеєк М., Левицька Л., Главацька Є., Слива В.
Лебідь І. Ю. Загальні проблеми педагогіки Дишкант Н., Палійчук О., Пушко Ю., Король А., Брігідіна В., Довгалюк О.
Бесарабчук Г. В. Актуальні проблеми національно-патріотичного виховання сучасної учнівської та студентської молоді Предиткевич В., Плахотний В., Беркута О., Луцев В., Войткова Є.