ВІТАЄМО!

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом щиро вітає випускників магістратури з завершенням навчання та отримання диплому Магістра з управління навчальним закладом. Бажаємо вам, дорогі випускники, здоров’я, невичерпної енергії, любові та натхнення! Нехай кожен ваш день буде осяяний променями щастя, радості та надії!
Завжди чекаємо вас у гості в рідному університеті, на факультеті та кафедрах. До зустрічі!

Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» зі здобувачами освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» зі здобувачами освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

19 вересня 2023 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти у змішаному форматі відбулась зустріч Геннадія БЕСАРАБЧУКА, завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти, гаранта освітньо-професійної програми з першокурсниками групи UNZ-M23

Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

25 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі