ВІТАЄМО!

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом щиро вітає випускників магістратури з завершенням навчання та отримання диплому Магістра з управління навчальним закладом. Бажаємо вам, дорогі випускники, здоров’я, невичерпної енергії, любові та натхнення! Нехай кожен ваш день буде осяяний променями щастя, радості та надії!
Завжди чекаємо вас у гості в рідному університеті, на факультеті та кафедрах. До зустрічі!

Обговорення оновленого проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»Обговорення оновленого проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»

30 січня 2024 року відбулось чергове засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти на якому було розглянуто питання внесення змін до освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

Атестація здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом»Атестація здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом»

2 листопада 2022 р. за сприяння кафедри педагогіки та управління навчальним закладом (керівник – професор Ірина Кучинська) відбулася гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора, головного наукового співробітника лабораторії морального, громадянського