Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Атестація здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом»

На кафедрі педагогіки та менеджменту освіти 26-27 грудня 2023 року було проведено атестацію здобувачів освіти денної та заочної форм здобуття вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» другого (магістерського) рівня вищої освіти у формі захисту кваліфікаційних робіт. Для проведення атестації наказами ректора університету було утворено комісію у складі доцента Оксани ГОРБАТЮК, професора Ірини КУЧИНСЬКОЇ, доцента Світлани ПОЛІЩУК. Секретарем комісії було призначено старшого лаборанта кафедри Олену СТОЛЯРЕНКО.

Здобувачі вищої освіти успішно презентували результати виконаних кваліфікаційних робіт згідно затверджених тем, які підтвердили актуальність та доцільність досліджень із врахуванням рекомендацій отриманих під час попереднього захисту кваліфікаційних робіт на кафедрі, з яких 4 здобувачі отримали рекомендацію для навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти.

Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеня “магістр”Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеня “магістр”

23 листопада 2023 р. о 15.00 у 421 аудиторії буде проведено засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, на якому  у змішаному форматі відбудеться попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти

Звітна конференція управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освітиЗвітна конференція управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти

17 листопада 2023 року на педагогічному факультеті в аудиторії 104 відбулась звітна конференція виробничої управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти, де здобувачі освіти заочної форми здобуття