2 листопада 2022 р. за сприяння кафедри педагогіки та управління навчальним закладом (керівник – професор Ірина Кучинська) відбулася гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора, головного наукового співробітника лабораторії морального, громадянського та міжкультурного виховання Інституту НАПН України (м. Київ) Катерини Журби. Актуальна тема «Сучасні тенденції та проблеми виховання зростаючої особистості» зацікавила присутніх на лекції науково-педагогічних працівників, адміністрацію університету та здобувачів освіти, які високо оцінили глибину, науковість, новизну, доступність та важливість запропонованої інформації. Колектив кафедри педагогіки та управління навчальним закладом та всі присутні щиро вдячні професору Журбі К.О. за прочитану лекцію!

Новий навчальний рік розпочали із виробничої асистентської практикиНовий навчальний рік розпочали із виробничої асистентської практики

З 01 вересня 2023 р. розпочалася робота кафедри педагогіки та менеджменту освіти в новому 2023-2024 н. р. з участі у настановчій конференції  педагогічної (асистентської) практики для здобувачів вищої освіти  2

Науковий доробок Ірини КУЧИНСЬКОЇНауковий доробок Ірини КУЧИНСЬКОЇ

Пропонуємо Вам ознайомитися з виставкою-презентацією, присвяченою ювілею Ірини Кучинської, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри педагогіки і менеджменту освіти. Матеріал підготувала Галина ГАЙШУК, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу.

До уваги здобувачів вищої освіти!До уваги здобувачів вищої освіти!

На виконання розпорядження ректора від 05.03.2024 р. № 25 «Про проведення в університеті конкурсу інноваційних стартап-проєктів здобувачів вищої освіти» пропонуємо Вам взяти участь у конкурсі та подати описи-проєкти в деканат