Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Науково-практичний семінар «Теоретичні та методичні засади управління підготовкою фахівців на основі компетентнісного підходу в умовах Європейської кредитно-трансферної системи організації освітнього процесу» 18 – 19 листопада 2019 року.

Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Поліщук Світлану Вікторівну!Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Поліщук Світлану Вікторівну!

Шановна Світлана Вікторівна, прийміть наші вітання із Днем народження! Ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, енергійності, креативних та вдячних студентів, професійних досягнень та зростання у науково-педагогічному просторі незалежної України.

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти», яка відбудеться 12 травня 2022 року (Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом К-ПНУ ім.

Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» зі здобувачами освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» зі здобувачами освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

19 вересня 2023 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти у змішаному форматі відбулась зустріч Геннадія БЕСАРАБЧУКА, завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти, гаранта освітньо-професійної програми з першокурсниками групи UNZ-M23