Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Всеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 року

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом організувала та провела 21 квітня 2021 р. Всеукраїнський круглий стіл на тему “Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація”.

Прийняли активну участь наші друзі та колеги, зокрема:              Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної академії педагогічних наук України;  Державний заклад вищої освіти “Університет менеджменту освіти” Національної академії педагогічних наук України;    Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки Державного вищого навчального закладу;   “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”;  Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького; Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка.                                                                                                                                                                                                     Дякуємо всім колегам за плідну співпрацю.

Звіт аспірантів на засіданні кафедри педагогіки та управління навчальним закладом спеціальності 011 Освітні, педагогічні наукиЗвіт аспірантів на засіданні кафедри педагогіки та управління навчальним закладом спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

Вітаємо випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти із отриманням дипломів!Вітаємо випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти із отриманням дипломів!

25 січня 2024 року на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти. Щиро вітаємо випускників із отриманням дипломів.

ОголошенняОголошення

16 жовтня 2023 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти (ауд. 421) о 15.00 відбудеться публічна презентація наукових результатів дисертації Сидорук Л. М. (науковий керівник Бахмат Н. В., доктор педагогічних