ЗУСТРІЧ – ОБГОВОРЕННЯ

17 грудня 2021 року на кафедрі Педагогіки та управління навчальним закладом відбулася зустріч, на якій було обговорено освітньо-професійну програму «Управління навчальним закладом» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент, галузі знань 07 Управління та адміністрування, кваліфікація: Магістр менеджменту та освітньо-наукову програму «Освітні, педвгогічні науки» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, кваліфікація: Доктор філософії.

На зустрічі були присутні здобувачі вищої освіти магістратури та аспірантури, стейкхолдери та професорсько-викладацький склад кафедри.

Кожний з присутніх мав змогу висловити своє враження від оновлених освітніх програм, порівнюючи їх з попереднім неудосоналеним варіантом, висловити свою думку щодо  практичної складової підібраних дисциплін, їх актуальності та значущості.

Зустріч відбулася під головуванням кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та управління навчальним закладом І.Ю. Лебідь на платформі GoogleMeet. Весь педагогіний склад кафедри щиро дякує усім присутнім та вітає усіх з прийдешніми святами.

До уваги учасників освітнього процесу!!!До уваги учасників освітнього процесу!!!

З огляду на введення воєнного стану в Україні всі види навчальних занять та практик для здобувачів вищої освіти “бакалавр”, “магістр” та “доктор філософії денної та заочної форми навчання ПРИПИНЕНО НА

Цикл лекцій приурочений 140-річниці з дня народження І.Огієнка розпочатоЦикл лекцій приурочений 140-річниці з дня народження І.Огієнка розпочато

14 січня 1882 року народився українець, що поєднав у собі науковця, патріота і духовного лідера.     Іван Огієнко перекладав Біблію українською, складав словники, керував міністерством освіти УНР, а потім

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»