11 жовтня 2022 р. відбулася чергова гостьова лекція, організована завідувачем кафедри педагогіки та управління навчальним закладом проф. Кучинською І.О.
Актуальну тему: «Адаптивне управління закладом освіти в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення» висвітлила перед слухачами доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту освіти і права Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України (м. Київ) ЗОЯ РЯБОВА. Присутні на лекції науково-педагогічні працівники, адміністрація університету та здобувачі освіти високо оцінили глибину, новизну, науковість, важливість запропонованої інформації. А для здобувачів освіти участь у неформальній освіті – це вимога часу!

Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Поліщук Світлану Вікторівну!Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Поліщук Світлану Вікторівну!

Шановна Світлана Вікторівна, прийміть наші вітання із Днем народження! Ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, енергійності, креативних та вдячних студентів, професійних досягнень та зростання у науково-педагогічному просторі незалежної України.

Освітній ступінь: магістр Термін навчання:  1,4 року Платна  форма навчання  (денна, заочна) Після закінчення навчання магістри: зможуть вчасно і фахово орієнтуватися в динаміці проблем організації освіти, що обумовлене змінами у політичній,

11 вересня відбулося засідання ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти К-ПНУ. Присутні обговорили питання розгляду службової записки завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти,