Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Захист магістерських робіт (27-28 грудня 2022 р)

Захист магістерських робіт (27-28 грудня 2022 р)

27, 28 грудня 2022 року на кафедрі педагогіки та управління навчальним закладом відбувались захисти магістерських робіт заочної форми навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом». До захисту були допущені магістерські роботи 16 студентів. Всі роботи захищено успішно.

Колектив кафедри щиро вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр». Бажаємо Вам натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості та успішного працевлаштування за фахом!

Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» зі здобувачами освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» зі здобувачами освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

19 вересня 2023 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти у змішаному форматі відбулась зустріч Геннадія БЕСАРАБЧУКА, завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти, гаранта освітньо-професійної програми з першокурсниками групи UNZ-M23

«Академічна доброчесність сучасного здобувача вищої освіти»«Академічна доброчесність сучасного здобувача вищої освіти»