Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ ЗАПРОШУЄМО на навчання в магістратуру

ЗАПРОШУЄМО на навчання в магістратуру

Запрошуємо Вас на навчання в магістратуру за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом»!

Передзахист магістерських робіт 25.11.2022 р.Передзахист магістерських робіт 25.11.2022 р.

25 листопада 2022 року відбувся попередній захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом».

Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження старшого викладача кафедри Дутко Олену Миколаївну!Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження старшого викладача кафедри Дутко Олену Миколаївну!

Шановна Олена Миколаївна, прийміть наші вітання із Днем народження! Ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, енергійності, легкого досягнення професійних та особистих задумів, миру у серці та країні, відповідальних,

Урок мужності «Завжди на варті Батьківщини»Урок мужності «Завжди на варті Батьківщини»