Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Національно-патріотичне виховання як складова виробничої педагогічної практики у закладах освіти

2 жовтня 2023 року під час проходження виробничої педагогічної практики в закладах освіти здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Анастасія ЄРЛИКОВА, Назарій КЛЕПАС та Марина МАРЦЕВА денної форми (керівник практики кандидат педагогічних наук, завідувач, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадій БЕСАРАБЧУК) на високому фаховому рівні провели виховний захід на тему «Історією загартовані». Захід відбувся у виставковій залі ДХШ на честь відкриття однойменної виставки, приуроченої до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня козацтва, Дня захисників та захисниць України! У експозиції цієї виставки переплітається минуле та сучасність нашої держави, роботи юних художників стали своєрідною молитвою за світле майбутнє України, за наших захисників та захисниць і за тих, хто вже навіки у строю. Протягом виховного заходу відбулась зустріч із військовослужбовцем та представниками міської влади.

Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» з представником академічної спільноти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кандидатом психологічних наук, професором, завідувачем кафедри психології освіти Тетяною ДУТКЕВИЧ.Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» з представником академічної спільноти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка кандидатом психологічних наук, професором, завідувачем кафедри психології освіти Тетяною ДУТКЕВИЧ.

29 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі

Освітньо-професійна програма «Доктор філософії» (переваги, недоліки, рекомендації)Освітньо-професійна програма «Доктор філософії» (переваги, недоліки, рекомендації)

11 листопада 2022 р. на зустрічі з аспірантами, стейколдерами та викладачами (платформа GoogleMeet) відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Доктор філософії» з галузі освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. На обговоренні

Атестація здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом»Атестація здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом»