Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Обговорення результатів моніторингу освітніх програм спеціальностей на розширеному засіданні кафедри педагогіки та менеджменту освіти

09 листопада 2023 р. відбулось розширене засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти у змішаному форматі за участю науково-педагогічних працівників кафедри, роботодавців, випускників та здобувачів вищої освіти, де було розглянуто результати моніторингу освітніх програм спеціальностей: освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» 073 Менеджмент освітнього ступеня «магістр» та освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» 011 Освітні, педагогічні науки освітнього ступеня «доктор філософії», за якими здійснює освітній процес кафедра у 2023-2024 н. р. Моніторинг освітніх програм здійснювали гаранти Геннадій БЕСАРАБЧУК, завідувач, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук та Ірина КУЧИНСЬКА, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти, доктор педагогічних наук, професор у співпраці з науково-педагогічними працівниками кафедри і студентським самоврядуванням, роботодавцями і випускниками. У ході засідання було обговорено результати оцінювання якості освітніх програм спеціальностей з метою їх удосконалення, які сформовано через процедури моніторингу та перегляду освітніх програм у К-ПНУ.

Учасники засідання висловилися про якість освітніх програм спеціальностей, якість освітнього процесу і подали свої пропозиції щодо їх перегляду через оновлення і внесення змін у навчальні плани тощо. Також було обговорено результати опитувань через анкети: «Освітня програма спеціальності очима здобувачів вищої освіти», «Анкета роботодавця», «Анкета випускника»; результати зовнішнього забезпечення якості вищої освіти НАЗЯВО, висловлені під час попередніх рекомендацій.

За результатами моніторингу гаранти освітніх програм спеціальностей укладають аналітичні звіти, які містять висновки про якість освітніх програм та відповідні пропозиції щодо їх перегляду та оновлення.

Засідання вченої ради К-ПНУ: внесення змін до Плану роботи вченої ради К-ПНУ, стан і перспективи організації та проведення практичної підготовки, результати роботи кафедри української мови і кафедри педагогіки та управління навчальним закладом, затвердження графіків освітнього процесу, списку голів екзаменаційних комісійЗасідання вченої ради К-ПНУ: внесення змін до Плану роботи вченої ради К-ПНУ, стан і перспективи організації та проведення практичної підготовки, результати роботи кафедри української мови і кафедри педагогіки та управління навчальним закладом, затвердження графіків освітнього процесу, списку голів екзаменаційних комісій

25 травня 2023 року відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ. Зустріч розпочав ректор університету Сергій Копилов, який вручив науково-педагогічним працівникам почесні грамоти за видатні наукові досягнення, високу результативність роботи, тісну наукову

Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Лебідь Інну Юхимівну!Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Лебідь Інну Юхимівну!

Шановна Інно Юхимівно, прийміть наші вітання із Днем народження! Ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, спокою у душі та країні, злагоди, добробуту, щирих посмішок та затишку. Нехай робота із

Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.

12 жовтня 2023 року відбулося засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, де серед питань порядку денного було затверджено індивідуальні плани (індивідуальний навчальний план та індивідуальний план наукової роботи) здобувачів вищої