Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

25 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі знань 01 Освіта / Педагогіка, професора кафедри, доктора педагогічних наук, професора Ірини КУЧИНСЬКОЇ  зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти з метою обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки».

Захист навчальної практики з педагогікиЗахист навчальної практики з педагогіки

Випускниця освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» Людмила СИДОРУК успішно захистила дисертацію.Випускниця освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» Людмила СИДОРУК успішно захистила дисертацію.

Кафедра педагогіки та менеджменту освіти вітає випускницю освітнього ступеня «доктор філософії» освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» СИДОРУК Людмилу із успішним захистом дисертації на тему: «Формування професійної компетентності майбутніх економістів у

Опитування від МОН України щодо неформального/інформального навчанняОпитування від МОН України щодо неформального/інформального навчання

З метою підтримки освітньої і наукової діяльності закладів вищої та фахової передвищої освіти України, особливо в період воєнного стану, Міністерством освіти і науки України ведеться активна робота з міжнародними партнерами: