Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Щорічний конкурс «Молодий вчений року-2023»

Щорічний конкурс «Молодий вчений року-2023»

Шановні аспіранти та наукові керівники! З метою визнання досягнень молодих вчених України у різних галузях знань Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (далі – РМУ при МОН) оголошено щорічний конкурс «Молодий вчений року-2023». З Положенням Конкурсу, переліком номінацій та критеріями їх оцінювання детально можна ознайомитись на сайті. Для участі у конкурсі необхідно до 10 березня 2024 року подати заявку в електронній формі за посиланням.

Про створення робочих груп для формування переліку навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів вищої освіти.Про створення робочих груп для формування переліку навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів вищої освіти.

До уваги науково-педагогічних працівників кафедри педагогіки та менеджменту освіти! Згідно з розпорядженням ректора від 06.10.23 р. № 69 розпочато роботу з формування переліку навчальних дисциплін вільного вибору здобувачів вищої освіти

Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ: ЗАКОНОМІРНОСТІ, ТРЕНДИ, ПОТРЕБИ»Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ: ЗАКОНОМІРНОСТІ, ТРЕНДИ, ПОТРЕБИ»

28 березня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ: ЗАКОНОМІРНОСТІ, ТРЕНДИ, ПОТРЕБИ», організована кафедрою педагогіки та управління навчальним закладом К-ПНУ імені Івана Огієнка. Спікери висвітлили актуальні питання, що

До уваги учасників освітнього процесу!!!До уваги учасників освітнього процесу!!!

З огляду на введення воєнного стану в Україні всі види навчальних занять та практик для здобувачів вищої освіти “бакалавр”, “магістр” та “доктор філософії денної та заочної форми навчання ПРИПИНЕНО НА