Звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти за ОПП «Середня освіта (Історія)» та «Середня освіта (Історія та правознавство)»

23 квітня 2024 року на історичному факультеті відбулась звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти ступеня вищої освіти «бакалавр» галузі знань 01 Освіта / Педагогіка спеціальності 014 Середня освіта (Історія) за освітньо-професійними програмами «Середня освіта (Історія)» та «Середня освіта (Історія та правознавство)» за участі завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКА та доцента кафедри Вікторії ФЕДОРЧУК, де здобувачі вищої освіти звітували про перебіг і досягнуті результати виконання робочої програми практики на базі міських закладів загальної середньої освіти. У ході обговорення звітів здобувачі освіти проаналізували особливості професійної діяльності вчителів закладів освіти в сучасних умовах, власну готовність до організації й проведення навчальної та виховної роботи.

Підвищення кваліфікації гаранта ОПП «Управління навчальним закладом» в межах інституційних програм.Підвищення кваліфікації гаранта ОПП «Управління навчальним закладом» в межах інституційних програм.

07 листопада 2023 року в університеті було завершено реалізацію програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників К-ПНУ «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ» (1 кредит ЄКТС (30 годин),

Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження професора кафедри Кучинську Ірину Олексіївну!Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження професора кафедри Кучинську Ірину Олексіївну!

Вельмишановна Ірина Олексіївна! Бажаємо з душевною радістю, великим натхненням, любов’ю і надією продовжувати свій професійний шлях, втілювати в реальність всі життєві і професійні плани і дарувати усій академічній спільноті, здобувачам

Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.

12 жовтня 2023 року відбулося засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, де серед питань порядку денного було затверджено індивідуальні плани (індивідуальний навчальний план та індивідуальний план наукової роботи) здобувачів вищої