11 жовтня 2022 р. відбулася чергова гостьова лекція, організована завідувачем кафедри педагогіки та управління навчальним закладом проф. Кучинською І.О.
Актуальну тему: «Адаптивне управління закладом освіти в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення» висвітлила перед слухачами доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту освіти і права Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України (м. Київ) ЗОЯ РЯБОВА. Присутні на лекції науково-педагогічні працівники, адміністрація університету та здобувачі освіти високо оцінили глибину, новизну, науковість, важливість запропонованої інформації. А для здобувачів освіти участь у неформальній освіті – це вимога часу!

Освітній ступінь: магістр Термін навчання:  1,4 року Платна  форма навчання  (денна, заочна) Після закінчення навчання магістри: зможуть вчасно і фахово орієнтуватися в динаміці проблем організації освіти, що обумовлене змінами у політичній,

Першокурсниця Вікторія ПРЕДИТКЕВИЧ серед призерів університетського рейтингу за результатами 2022-2023 н. р.Першокурсниця Вікторія ПРЕДИТКЕВИЧ серед призерів університетського рейтингу за результатами 2022-2023 н. р.