Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ ЗАПРОШУЄМО на навчання в магістратуру

ЗАПРОШУЄМО на навчання в магістратуру

Запрошуємо Вас на навчання в магістратуру за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом»!

«Доброчесність в освітньому середовищі: цінності в щоденних вчинках»«Доброчесність в освітньому середовищі: цінності в щоденних вчинках»

26 жовтня 2023 р. доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Інна ЛЕБІДЬ в рамках виконання плану заходів кафедри із популяризації академічної доброчесності   провела відкритий діалог на

Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеня “магістр”Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеня “магістр”

23 листопада 2023 р. о 15.00 у 421 аудиторії буде проведено засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, на якому  у змішаному форматі відбудеться попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти