Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Опитування щодо психологічної безпеки освітнього середовища в К-ПНУ

Опитування щодо психологічної безпеки освітнього середовища в К-ПНУ

З 16 по 29 лютого 2024 року відповідно до “Плану заходів з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на II семестр 2023-2024 н. р.” відділ моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації проводить опитування через анкету “Психологічна безпека освітнього середовища в К-ПНУ“. Запрошуємо взяти участь в опитуванні.

ОголошенняОголошення

25 січня 2024 р. о 13.30 відбудеться засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, на якому, на виконання наказу ректора від 10.01.2024 р. №8-ОД “Про оновлення освітньо-наукових програм”, буде розглянуто зміни

Опитування від МОН України щодо неформального/інформального навчанняОпитування від МОН України щодо неформального/інформального навчання

З метою підтримки освітньої і наукової діяльності закладів вищої та фахової передвищої освіти України, особливо в період воєнного стану, Міністерством освіти і науки України ведеться активна робота з міжнародними партнерами:

У МОН розробили вимоги до випускників педагогічних вишів. Метою стандарту є визначення державних вимог до випускника вишу – бакалавра зі спеціальності «Середня освіта». Стандарт містить загальну характеристику, вимоги до рівня