Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії»

Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії»

28 лютого 2024 року відбулося засідання кафедри, де серед питань порядку денного було розглянуто звіти здобувачів вищої освіти  освітнього ступеня «доктор філософії» 1 і 2 курсів денної і заочної форм здобуття вищої освіти за освітньо-науковою програмою «Освітні, педагогічні науки» за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки у змішаному форматі за участі наукових керівників.

У ході обговорення звітів було висловлено ряд пропозицій, побажань гарантом освітньо-наукової програми, професором Іриною КУЧИНСЬКОЮ, завідувачем, доцентом кафедри Геннадієм БЕСАРАБЧУКОМ та науково-педагогічними працівниками кафедри.  Аспірантів 1, 2 років здобуття вищої освіти атестовано.

Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.

19 грудня 2023 року відбулося засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, де серед питань порядку денного було затверджено індивідуальні плани (індивідуальний навчальний план та індивідуальний план наукової роботи) здобувачів вищої

6 жовтня 2022 р. кафедрою педагогіки та управління навчальним закладом КПНУ ім.І.Огієнка для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 073 Менеджмент (Управління навчальним закладом) було організовано гостьову лекцію на тему:

Звітна конференція магістрів-управлінцівЗвітна конференція магістрів-управлінців