вул. Огiєнкa, 61 4 поверх, кім. 422 м. Кам’янець-Подільський Хмельницька обл.

Пн-Чт з 08:30-17:30, Пт: з 08:30-15:00

Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри

З 22 січня по 01 лютого 2024 року відбувся вебінар міжнародного підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів «Неформальна освіта та академічна доброчесність у підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського союзу та України» (1,5 кредиту ЄКТС (45 годин), учасниками якої були Олена ДУТКО, старший викладач кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук та Інна ЛЕБІДЬ, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.

Метою вебінару було звернути увагу освітян на питання впровадження, розвитку та удосконалення процесів неформальної освіти та академічної доброчесності при підготовці бакалаврів та магістрів у закладах вищої освіти України та актуальні аспекти Європейського досвіду використання неформальної освіти та академічної доброчесності в освітньому процесі. Напрями: №! Розуміння неформальної освіти в країнах Європейського союзу та Україні; №2 Неформальна освіта підтвердження та визнання в країнах Європейського союзу та Україні; №3 Особливості неформальної та формальної освіта досвід країн ЄС та України; №4 Неформальна освіта практичний досвід країн Європейського союзу та України; №5 Академічна доброчесність та навички якісного академічного письма як важливі компетентності здобувачів вищої освіти; №6 Сучасні світові стандарти академічного письма: від теорії до практики (з урахуванням вимог провідних світових видавництв та університетів).

З 12 лютого по 21 лютого 2024 року відбувся вебінар міжнародного підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів «Трансфер освітніх технологій в країнах Європейського союзу та Україні» (1,5 кредиту ЄКТС (45 годин), учасницею якої була Оксана ГОРБАТЮК, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.

Метою вебінару було звернути увагу освітян на питання впровадження трансферу освітніх технологій в навчальний процес закладів вищої освіти України ґрунтуючись на досвіді країн Європейського союзу. Напрями: №1 Сучасні освітні технології. Сутність, класифікації, ефективність; № 2 Освітні технології (навчання в цифровому суспільстві); Тема 3 Управління трансфером освітніх технологій в країнах ЄС; № 4 Використання трансферу технологій в освіті; № 5 Управління трансфером освітніх технологій в Україні. № 6 Роль трансферу технологій в освіті;. № 7 Потенціал трансферу технологій; № 8. Трансфер технологій у XXI столітті.

Related Post

Дискусійний клуб «Інтеграція українських закладів вищої освіти у глобальний освітній простір: виклики та можливості»Дискусійний клуб «Інтеграція українських закладів вищої освіти у глобальний освітній простір: виклики та можливості»

14 квітня 2025 року о 12:00 у 208 авдиторії вперше був проведений дискусійний клуб для аспірантів галузі знань 01 Освіта/Педагогіка «Інтеграція українських закладів вищої освіти у глобальний освітній простір: виклики

Участь кафедри педагогіки та менеджменту освіти у звітній конференції Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН УкраїниУчасть кафедри педагогіки та менеджменту освіти у звітній конференції Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України

17 березня 2025 року, відповідно до угоди про співпрацю, науково-педагогічні працівники кафедри взяли участь у звітній науково-практичній конференції Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України.

“Академічна доброчесність як важливий фактор якості освітньої діяльності”“Академічна доброчесність як важливий фактор якості освітньої діяльності”

У листопаді 2024 р. викладачі кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, завідувач, доцент Світлана ПОЛІЩУК, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана ГОРБАТЮК у рамках виконання плану заходів кафедри із