Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Всеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 року

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом організувала та провела 21 квітня 2021 р. Всеукраїнський круглий стіл на тему “Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація”.

Прийняли активну участь наші друзі та колеги, зокрема:              Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної академії педагогічних наук України;  Державний заклад вищої освіти “Університет менеджменту освіти” Національної академії педагогічних наук України;    Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки Державного вищого навчального закладу;   “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”;  Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького; Кам’янець-Подільський університет імені Івана Огієнка.                                                                                                                                                                                                     Дякуємо всім колегам за плідну співпрацю.

Навчальний посібник “Педагогіка вищої школи”.Навчальний посібник “Педагогіка вищої школи”.

27 серпня 2020 року на кафедрі педагогіки та управління навчальним закладом відбулася презентація навчального посібника “Педагогіка вищої школи” завідувача, професора кафедри, доктора педагогічних наук, професора Кучинської Ірини Олексіївни.

Співпраця кафедри педагогіки та менеджменту освіти з юридичним сектором університетуСпівпраця кафедри педагогіки та менеджменту освіти з юридичним сектором університету

19 грудня 2023 року на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч із керівником юридичного сектору Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Валерієм МЕЛЬНИКОМ, під час якої було обговорено питання

Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».

29 серпня 2023 року відбулося засідання кафедри, де серед питань порядку денного було розглянуто звіти здобувачів вищої освіти  освітнього ступеня «доктор філософії» 1 і 4 курсів денної і заочної форм