103 річниця від дня заснування

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом вітає усіх працівників нашого університету з 103 річницею від дня заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. В зв’язку з цією важливою подією на кафедрі відбувся семінар присвячений першому ректорові Кам’янець-Подільського державного університету Івану Огієнку.

ЗУСТРІЧ – ОБГОВОРЕННЯЗУСТРІЧ – ОБГОВОРЕННЯ

17 грудня 2021 року на кафедрі Педагогіки та управління навчальним закладом відбулася зустріч, на якій було обговорено освітньо-професійну програму «Управління навчальним закладом» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073

Всеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 рокуВсеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 року

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом організувала та провела 21 квітня 2021 р. Всеукраїнський круглий стіл на тему “Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація”.