103 річниця від дня заснування

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом вітає усіх працівників нашого університету з 103 річницею від дня заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. В зв’язку з цією важливою подією на кафедрі відбувся семінар присвячений першому ректорові Кам’янець-Подільського державного університету Івану Огієнку.

Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».

29 серпня 2023 року відбулося засідання кафедри, де серед питань порядку денного було розглянуто звіти здобувачів вищої освіти  освітнього ступеня «доктор філософії» 1 і 4 курсів денної і заочної форм

Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження старшого викладача кафедри Дутко Олену Миколаївну!Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження старшого викладача кафедри Дутко Олену Миколаївну!

Шановна Олена Миколаївна, прийміть наші вітання із Днем народження! Ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, енергійності, легкого досягнення професійних та особистих задумів, миру у серці та країні, відповідальних,

Безкоштовний цикл вебінарів “Основи наукометрії”Безкоштовний цикл вебінарів “Основи наукометрії”

Компанія “Наукові Публікації” запрошує вчених до участі у безкоштовному циклі вебінарів “Основи наукометрії”. Зареєструватися.  Цикл вебінарів складається з 4 блоків: 02.10 | 16:00  Українська наукометрія сьогодні. Розвиток та майбутнє української