АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ОРІЄНТИР ОСОБИСТОГО УСПІХУ

Сьогодні, 23 жовтня 2021 року, зі студентами історичного факультету під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та управління навчальним закладом Горбатюк О.В. було проведено виховний захід на тему “АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ОРІЄНТИР ОСОБИСТОГО УСПІХУ”, де студенти мали змогу почути, що ж таке є “академічна доброчесність” та її принципи, а також зіграти гру “вірю – не вірю”, щоб перевірити свої знання з даної тематики.

Передзахист магістерських робіт успішно пройдено!!!Передзахист магістерських робіт успішно пройдено!!!

22 листопада 2021 року відбувся попередній захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом». Підготовка магістерських робіт

ГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇ

Кафедра педагогіки та управління начальним закладом запрошує всіх охочих долучитися до гостьових лекцій: – «Національно-патріотичне та військове виховання особистості та його значення в сучасних реаліях» начальника кафедри психології, педагогіки та

Всеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 рокуВсеукраїнський круглий стіл”Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація” 21 квітня 2021 року

Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом організувала та провела 21 квітня 2021 р. Всеукраїнський круглий стіл на тему “Педагогіка вищої школи: актуалізація, інновація, організація”.