Звітна конференція магістрів-управлінців

01 та 15 листопада 2021 року про результати управлінської практики в закладах вищої освіти та в закладах управління освітою звітували здобувачі вищої освіти 2 курсу магістратури денної та заочної форм навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньою програмою Управління навчальним закладом. Про враження від перебування в ролі управлінця закладу вищої освіти або управлінця в закладі управління освітою поділились студенти Андрейків І., Сабадш Д., Цибуля О., Лєщук О., Ямполь Ю., Волощук Н., Шевеленко Т.,  Горобець А. та інші.

Керівник практики зі спеціальності О.М. Дутко підвела  підсумки роботи студентів на практиці, разом зі студентами було обговорено труднощі, які виникали під час проходження практики, вислухано пропозиції щодо вдосконалення програми проходження практики.

Привітання з успішним захистом магістерських робітПривітання з успішним захистом магістерських робіт

22, 23 грудня 2021 року на кафедрі педагогіки та управління навчальним закладом відбувались захисти магістерських робіт денної та заочної форм навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом».

23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент

Відбувся попередній захист дипломних робіт (073 “Менеджмент, заочна форма навчання) 23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування.