Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Звітна конференція магістрів-управлінців

Звітна конференція магістрів-управлінців

01 та 15 листопада 2021 року про результати управлінської практики в закладах вищої освіти та в закладах управління освітою звітували здобувачі вищої освіти 2 курсу магістратури денної та заочної форм навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньою програмою Управління навчальним закладом. Про враження від перебування в ролі управлінця закладу вищої освіти або управлінця в закладі управління освітою поділились студенти Андрейків І., Сабадш Д., Цибуля О., Лєщук О., Ямполь Ю., Волощук Н., Шевеленко Т.,  Горобець А. та інші.

Керівник практики зі спеціальності О.М. Дутко підвела  підсумки роботи студентів на практиці, разом зі студентами було обговорено труднощі, які виникали під час проходження практики, вислухано пропозиції щодо вдосконалення програми проходження практики.

Публічна презентація наукових результатів дисертації випускниці освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» Людмили СИДОРУК.Публічна презентація наукових результатів дисертації випускниці освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» Людмили СИДОРУК.

16 жовтня 2023р. на розширеному засіданні кафедри педагогіки та менеджменту освіти під головуванням Геннадія БЕСАРАБЧУКА, завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидата педагогічних наук відбулася публічна презентація наукових результатів

Першокурсниця Вікторія ПРЕДИТКЕВИЧ серед призерів університетського рейтингу за результатами 2022-2023 н. р.Першокурсниця Вікторія ПРЕДИТКЕВИЧ серед призерів університетського рейтингу за результатами 2022-2023 н. р.