Цикл лекцій приурочений 140-річниці з дня народження І.Огієнка розпочато

14 січня 1882 року народився українець, що поєднав у собі науковця, патріота і духовного лідера.

Іван Огієнко перекладав Біблію українською, складав словники, керував міністерством освіти УНР, а потім Українською автокефальною православною церквою.                            Він був першим з українців, хто виокремив “рідномовну політику” в окрему науку.                                               “Літературна мова наша, хоч має невичерпне джерело перлин у живій своїй мові, – невироблена… сама наука її не може похвалитися поважними працями, бо громадянство не заохочує своїх учених україністів до праці”, – писав він.                      З нагоди 140-річниці з дня народження Івана Огієнка – засновника і першого ректора Кам’янець-Подільського державного українського університету викладачами кафедри педагогіки та уравління навчальним закладом   було підготовлено та проведено цикл лекцій, присвячених цій видатній постаті. Зокрема:

23.02.2022 р. Іван Огієнко – перший ретор Кам’янець-Подільського державного українського університету

Іван Огієнко – фундатор українського суспільства 21.02.2022, зі студентами 2 курсу факультету фізичної культури було проведено відео-лекцію на тему: “Іван Огієнко – фундатор українського шкільництва”. Відео-лекцію провла О.М. Дутко, кандидат педагогічних наук

Іван Огієнко – фундатор   університету!                      17 лютого 2022 року кандидатом педагогічих наук, доцентом кафедри Горбатюк О.В. було проведено лекцію на природничо-економічному факультеті, для груп Geo1-B20, Geo1-B21, Biol1-B20,  Biol1-B21

27.01.2022,   для студентів 1 курсу педагогічного факультету було проведено відео-лекцію на тему: “Іван Огієнко – українізатор освіти і церкви”.

27.01.2022 р., для здобувачів освіти 1 курсу факультету іноземної філології було організовано відео-лекцію на тему: “Іван Огієнко – українізатор освіти і церкви”

27 вересня 2021 року відбулося обговорення удосконалення ОПП27 вересня 2021 року відбулося обговорення удосконалення ОПП

27 вересня 2021 року на кафедрі педагогіки та управління навчальним закладом під головуванням завідувача кафедри, доктора педагогічних наук, професора, Кучинської І.О.  відбулося обговорення удосконалення освітньої програми підготовки докторів філософії –

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»

Під керівництвом доктора пед.наук, професора Ірини Кучинської кафедра педагогіи та управління навчальним закладом 12 травня 2022 р. провела Всеукраїнську студентську науково-практична конференцію на актуальну тему в умовах

Передзахист магістерських робіт успішно пройдено!!!Передзахист магістерських робіт успішно пройдено!!!

22 листопада 2021 року відбувся попередній захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом». Підготовка магістерських робіт