Кафедра педагогіки та менеджменту освіти КПНУ,НОВИНИ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти», яка відбудеться 12 травня 2022 року (Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом К-ПНУ ім. І.Огієнка)

Інформаційний лист (студ.конф-КПНУ)

Навчальна практика з педагогіки: літературний квест «Шлях до Тараса Шевченка»Навчальна практика з педагогіки: літературний квест «Шлях до Тараса Шевченка»

Здобувачі вищої освіти групи Ukr1-B22 навчально-наукового інституту української філології та журналістики Вікторія Драган, Ольга Орлянська, Катерина Бережанська, Марина Рудковська, Ельвіра Слєпцова, Анастасія Форман (Шафрановська), Каріна Ремішевська у ході навчальної практики

Урок мужності «Завжди на варті Батьківщини»Урок мужності «Завжди на варті Батьківщини»

ОголошенняОголошення

12-13 березня 2024 року о 14:30 відбудеться наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками НДР у 2023 році. Підсекція «Педагогіка та менеджмент освіти» працюватиме у 422 аудиторії центрального корпусу