Онлайн-зустріч зі студентами університету Огієнка

Сьогодні Університет Огієнка розпочав освітній процес для здобувачів вищої освіти в дистанційному форматі. Розумію, що воєнний стан в Україні вніс чимало коректив у життєдіяльність нашого університету, проте ми докладаємо всіх зусиль, щоб навчання для студентів було безпечним і організоване належним чином, наскільки це можливо. Знаю, що освітній процес в сьогоднішніх реаліях відрізняється від того, коли були обмеження, спричинені поширенням Covid-19. Маю на увазі повітряні тривоги, проблеми зі зв’язком, відсутність деяких студентів і викладачів із поважних причин. Є багато питань і думок для обговорення. З огляду на це, запрошую студентство Університету Огієнка на онлайн-зустріч у середу (16.03) о 14:00 за покликанням: https://meet.google.com/sth-kcpp-jrz.
Буду вдячний за конструктивне спілкування та обговорення пропозицій щодо вирішення актуальних питань. До зустрічі!

23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент

Відбувся попередній захист дипломних робіт (073 “Менеджмент, заочна форма навчання) 23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування.

Освітній ступінь: магістр Термін навчання:  1,4 року Платна  форма навчання  (денна, заочна) Після закінчення навчання магістри: зможуть вчасно і фахово орієнтуватися в динаміці проблем організації освіти, що обумовлене змінами у політичній,