Кафедра педагогіки та менеджменту освіти Інформаційні повідомлення,КПНУ,НОВИНИ Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»

Під керівництвом доктора пед.наук, професора Ірини Кучинської кафедра педагогіи та управління навчальним закладом 12 травня 2022 р. провела Всеукраїнську студентську науково-практична конференцію на актуальну тему в умовах сьогодення, а саме: «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти».

Були висвітлені та проаналізовані наступні напрями роботи:

1. Інновації в педагогічному менеджменті;
  2. Індивідуальна освітня траєкторія особистісного розвитку здобувача освіти: компетентнісний вимір;
  3. Теорія і практика педагогічних інновацій в сучасних закладах освіти;
  4. Психологічні аспекти інноваційної освітньої діяльності.

Найкращі доповіді за рішенням оррганізаційного комітету продемонстрували:

Всі учасники конференції, не зважаючи на важкі часи, які переживає сьогодні Україна, знайшли час зібратися та висловити думки щодо їх бачення з питань удосконалення інноваційної освітньої діяльності з врахуванням сучасних реалій.

Дякуємо учасникам конференції та їхнім науковм керівникам за плядну співпрацю!

З повагою кафеда педагогіки та управління навчальним закладом.

Моніторинг освітніх програмМоніторинг освітніх програм

09 листопада 2023 року на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти у змішаному форматі відбудеться розширене засідання кафедри за участю роботодавців, випускників, здобувачів вищої освіти, де буде розглянуто результати моніторингу освітніх

Підвищення кваліфікації завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКАПідвищення кваліфікації завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКА

У березні 2024 року завершилась реалізація програми підвищення кваліфікації «Удосконалення професійної компетентності науково-педагогічного працівника як запорука якісної освітньої діяльності в К-ПНУ» (5 кредитів ЄКТС (150 годин), учасником якої був Геннадій

Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 н.р.Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 н.р.

09 квітня 2024 року о 14:00 розпочала свою роботу секція «Педагогіки та менеджменту освіти». Керівник – Геннадій БЕСАРАБЧУК, завідувач, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук; секретар –