ГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇ

Кафедра педагогіки та управління начальним закладом запрошує всіх охочих долучитися до гостьових лекцій:

– «Національно-патріотичне та військове виховання особистості та його значення в сучасних реаліях» начальника кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (м. Хмельницький) Валентини Мірошниченко.

Зустріч відбудеться з 13.00 до 14:30, 06 жовтня.

– «Адаптивне управління закладом освіти в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення» доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту освіти і права Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України» (м. Київ) Зої Рябової.

Зустріч відбудеться з 13.00 до 14.30, 11 жовтня.

Доєднатися можна за покликанням meet.google.com/qxz-guqn-kgg або долучитися до заходу у форматі офлайн у 208 аудиторії головного корпусу К-ПНУ.

Кафедра педагогіки та
управління навчальним закладом

Звітна конференція магістрів-управлінцівЗвітна конференція магістрів-управлінців

Опитування щодо психологічної безпеки освітнього середовища в К-ПНУОпитування щодо психологічної безпеки освітнього середовища в К-ПНУ

З 16 по 29 лютого 2024 року відповідно до “Плану заходів з моніторингу освітньої діяльності та якості вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на II семестр 2023-2024 н. р.”

Захист магістерських робіт (27-28 грудня 2022 р)Захист магістерських робіт (27-28 грудня 2022 р)

27, 28 грудня 2022 року на кафедрі педагогіки та управління навчальним закладом відбувались захисти магістерських робіт заочної форми навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом». До захисту