Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Звіт аспірантів на засіданні кафедри педагогіки та управління навчальним закладом спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

Відповідно до розпорядження ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка від 06 лютого 2023 року № 9 щодо звітності аспірантів 1-4 років навчання на засіданні кафедр педагогіки та управління навчальним закладом; спеціальної та інклюзивної освіти; історії України; всесвітньої історії; археології, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін; політології та філософії; української мови; історії української літератури і компаративістики; германських мов і зарубіжної літератури; біології та методики її викладання відбулася атестація аспірантів спеціальностей: 011 Освітні, педагогічні науки, 016 Спеціальна освіта, 032 Історія та археологія, 035 Філологія, 052 Політологія, 091 Біологія.

Аспіранти звітували про роботу в 1 семестрі 2022-2023 навчального року за такими складниками: виконання індивідуального навчального плану; індивідуального плану наукової роботи – стан написання дисертації, публікації за результатами наукових досліджень, апробація результатів на конференціях.

Наукові керівники надали оцінку виконаної роботи та рекомендації щодо перспектив наукових досліджень.

Усі аспіранти одержали позитивну оцінку своєї роботи.

Вітаємо аспірантів з проходженням чергової атестації!

Бажаємо успіхів у науковій роботі, миру!

Кафедра-педагогіки-та-управління-навчальним-закладом

ЗАПРОШУЄМО ДО МАГІСТРАТУРИ!ЗАПРОШУЄМО ДО МАГІСТРАТУРИ!

Запрошуємо Вас на навчання в магістратуру за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом»! Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом здійснює підготовку магістрів за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» галузі знань 07

«Доброчесність в освітньому середовищі: цінності в щоденних вчинках»«Доброчесність в освітньому середовищі: цінності в щоденних вчинках»

26 жовтня 2023 р. доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Інна ЛЕБІДЬ в рамках виконання плану заходів кафедри із популяризації академічної доброчесності   провела відкритий діалог на

Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження професора кафедри Кучинську Ірину Олексіївну!Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження професора кафедри Кучинську Ірину Олексіївну!

Вельмишановна Ірина Олексіївна! Бажаємо з душевною радістю, великим натхненням, любов’ю і надією продовжувати свій професійний шлях, втілювати в реальність всі життєві і професійні плани і дарувати усій академічній спільноті, здобувачам