ОЗНАЙОМЛЕНИЙ – ПОПЕРЕДЖЕНИЙ!!!

27 лютого відбулася зустріч зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки та науково-педагогічними працівниками кафедри педагогіки та управління навчальним закладом щодо врегулювання конфліктних ситуацій між учасниками освітнього процесу (зокрема пов᾿язаних із сексуальними домаганнями, дискримінацією, булінгом). На зустрічі професор Кучинська Ірина Олексіївна ознайомила присутніх з Положенням про врегулювання конфліктних ситуацій у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

11 жовтня 2022 р. відбулася чергова гостьова лекція, організована завідувачем кафедри педагогіки та управління навчальним закладом проф. Кучинською І.О. Актуальну тему: «Адаптивне управління закладом освіти в умовах воєнного стану та

Освітньо-професійна програма «Доктор філософії» (переваги, недоліки, рекомендації)Освітньо-професійна програма «Доктор філософії» (переваги, недоліки, рекомендації)

11 листопада 2022 р. на зустрічі з аспірантами, стейколдерами та викладачами (платформа GoogleMeet) відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Доктор філософії» з галузі освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. На обговоренні