Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ «Академічна доброчесність: проблеми реалізації і відповідальність»

«Академічна доброчесність: проблеми реалізації і відповідальність»

У лютому 2023 р. зі студентами Навчально-наукового інституту української філології та журналістики була проведена бесіда на тему: «Академічна доброчесність: проблеми реалізації і відповідальність».

Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження професора кафедри Кучинську Ірину Олексіївну!Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження професора кафедри Кучинську Ірину Олексіївну!

Вельмишановна Ірина Олексіївна! Бажаємо з душевною радістю, великим натхненням, любов’ю і надією продовжувати свій професійний шлях, втілювати в реальність всі життєві і професійні плани і дарувати усій академічній спільноті, здобувачам

Підвищення кваліфікації гаранта ОПП «Управління навчальним закладом» в межах інституційних програм.Підвищення кваліфікації гаранта ОПП «Управління навчальним закладом» в межах інституційних програм.

07 листопада 2023 року в університеті було завершено реалізацію програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників К-ПНУ «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ» (1 кредит ЄКТС (30 годин),

Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

25 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі