Кафедра педагогіки та менеджменту освіти КПНУ,НОВИНИ Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ: ЗАКОНОМІРНОСТІ, ТРЕНДИ, ПОТРЕБИ»

28 березня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ: ЗАКОНОМІРНОСТІ, ТРЕНДИ, ПОТРЕБИ», організована кафедрою педагогіки та управління навчальним закладом К-ПНУ імені Івана Огієнка. Спікери висвітлили актуальні питання, що стосуються теоретичних основ, змісту та структури педагогічних інновацій, інноваційних підходів до підготовки сучасного вчителя та деякі аспекти готовності вчителя до інноваційної діяльності. У конференції взяли участь науково-педагогічні працівники, керівники закладів освіти, педагоги, здобувачі освіти та зацікавлена педагогічна спільнота.

Детальніше тут: https://pedahohika.kpnu.edu.ua/vseukrainska-naukovo-praktychna-konferentsiia-innovatsii-v-osviti-zakonomirnosti-trendy-potreby-28-bereznia-2023-roku/

Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 н.р.Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 н.р.

09 квітня 2024 року о 14:00 розпочала свою роботу секція «Педагогіки та менеджменту освіти». Керівник – Геннадій БЕСАРАБЧУК, завідувач, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук; секретар –

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка здійснює передплату на щомісячний спеціалізований журнал “Практика управління закладом освіти”. Цього місяця темою номера стала «Охорона праці».  На сторінках листопадового номера фахівці діляться розв’язками