Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Новий навчальний рік розпочали із виробничої асистентської практики

Новий навчальний рік розпочали із виробничої асистентської практики

З 01 вересня 2023 р. розпочалася робота кафедри педагогіки та менеджменту освіти в новому 2023-2024 н. р. з участі у настановчій конференції  педагогічної (асистентської) практики для здобувачів вищої освіти  2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти денної форми на виконання навчального плану підготовки здобувачів вищої освіти з галузі знань 02 Культура і мистецтво спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація освітньо-професійної програми Реставрація творів мистецтва за участі керівника практики Геннадія БЕСАРАБЧУКА, завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти.

07 вересня 2023 р. Геннадій Володимирович відвідав відкритий виховний захід здобувача вищої освіти Адріани ОСИКИ, яка зі здобувачами вищої освіти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) освітньо-професійної програми Середня освіта (Образотворче мистецтво) проводила контрольний виховний захід. Практикантка показала високий фаховий рівень, розкрила виховний потенціал у поєднанні з навчальним матеріалом освітніх компонентів освітньо-професійної програми, проявила креативність та творчій підхід з урахуванням сучасної проблематики виховної роботи.

Захист навчальної практики з педагогікиЗахист навчальної практики з педагогіки

Урок мужності «Завжди на варті Батьківщини»Урок мужності «Завжди на варті Батьківщини»

Цикл лекцій приурочений 140-річниці з дня народження І.Огієнка розпочатоЦикл лекцій приурочений 140-річниці з дня народження І.Огієнка розпочато

14 січня 1882 року народився українець, що поєднав у собі науковця, патріота і духовного лідера.     Іван Огієнко перекладав Біблію українською, складав словники, керував міністерством освіти УНР, а потім