Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».

Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії».

29 серпня 2023 року відбулося засідання кафедри, де серед питань порядку денного було розглянуто звіти здобувачів вищої освіти  освітнього ступеня «доктор філософії» 1 і 4 курсів денної і заочної форм здобуття вищої освіти за освітньо-науковою програмою «Освітні, педагогічні науки» за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки у змішаному форматі за участі наукових керівників.

У ході обговорення звітів було висловлено ряд пропозицій, побажань гарантом освітньо-наукової програми професором Іриною Кучинською, завідувачем, доцентом кафедри Геннадієм Бесарабчуком та науково-педагогічними працівниками кафедри та атестовано здобувачів вищої освіти.

Освітньо-професійна програма «Доктор філософії» (переваги, недоліки, рекомендації)Освітньо-професійна програма «Доктор філософії» (переваги, недоліки, рекомендації)

11 листопада 2022 р. на зустрічі з аспірантами, стейколдерами та викладачами (платформа GoogleMeet) відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Доктор філософії» з галузі освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. На обговоренні

Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії»Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії»

28 лютого 2024 року відбулося засідання кафедри, де серед питань порядку денного було розглянуто звіти здобувачів вищої освіти  освітнього ступеня «доктор філософії» 1 і 2 курсів денної і заочної форм