Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Щомісячний спеціалізований журнал “ПРАКТИКА УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ” №9 (209) вересень 2023

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка здійснює передплату на щомісячний спеціалізований журнал “Практика управління закладом освіти”. Цього місяця темою номера стала: приклад інструкції з діловодства закладу освіти. Журнал містить у собі рекомендації МОН України щодо організації освітнього процесу в 2023/2024 н. р., вимоги для присвоєння кваліфікаційних категорій, тест на знання організації атестації педагогів у 2023/2024 н. р., інструкцію з діловодства, консультації експертів та багато іншого. Цей журнал рекомендується до використання в освітньому процесі підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою “Управління навчальним закладом” другого (магістерського) рівня вищої освіти та за освітньо-науковою програмою “Освітні, педагогічні науки” третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Новий навчальний рік розпочали із виробничої асистентської практикиНовий навчальний рік розпочали із виробничої асистентської практики

З 01 вересня 2023 р. розпочалася робота кафедри педагогіки та менеджменту освіти в новому 2023-2024 н. р. з участі у настановчій конференції  педагогічної (асистентської) практики для здобувачів вищої освіти  2

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедриПідвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри

З 28 березня по 06 квітня 2024 року відбувся міжнародний вебінар підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників закладів освіти «Неформальна освіта при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD)