Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Управління навчальним закладом» зі здобувачами освіти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

19 вересня 2023 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти у змішаному форматі відбулась зустріч Геннадія БЕСАРАБЧУКА, завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти, гаранта освітньо-професійної програми з першокурсниками групи UNZ-M23 денної форми здобуття вищої освіти.

У ході зустрічі її учасників було ознайомлено з освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» та навчальним планом підготовки здобувачів вищої освіти, розкрито основні заходи та процедури системи внутрішнього забезпечення якості освіти, які будуть реалізовані у співпраці зі здобувачами освіти, роботодавцями, випускниками й науково-педагогічними працівниками кафедри педагогіки та менеджменту освіти, інших кафедр і відділами університету, зокрема: моніторинг освітньо-професійної програми, опитування, реалізація права на вибір навчальних дисциплін, реалізація права на академічну мобільність, дотримання принципів академічної доброчесності, запровадження неформальної освіти та ін. Здобувачів освіти було ознайомлено з сучасними вимогами до організації освітнього процесу в університеті, до підготовки та захисту кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти тощо.

Бажаємо першокурсникам успішного навчання і всім найшвидшої Перемоги!

Звітна конференція управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освітиЗвітна конференція управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти

З0 жовтня 2023 року на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась звітна конференція виробничої управлінської практики в закладах вищої освіти та відділах управління освіти, де здобувачі освіти денної форми здобуття

23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент

Відбувся попередній захист дипломних робіт (073 “Менеджмент, заочна форма навчання) 23 листопада 2020 р. відбувся передзахист дипломних робіт магістрантів 2-го курсу спеціальності 073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування.

Зустріч з гарантомЗустріч з гарантом