Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Колектив кафедри педагогіки та менеджменту освіти щиро вітає з Днем народження доцента кафедри Горбатюк Оксану Василівну!

Шановна Оксана Василівна, прийміть наші вітання із Днем народження! Ми щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, креативності, невичерпної енергії та здійснення всіх професійних і особистих задумів, натхнення та задоволення від роботи із здобувачами вищої освіти під мирним небом незалежної України.

ЗАПРОШУЄМО на навчання в магістратуруЗАПРОШУЄМО на навчання в магістратуру

Запрошуємо Вас на навчання в магістратуру за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом»! Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом здійснює підготовку магістрів за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» галузі знань 07

Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії»Звіт здобувачів вищої освіти освітньо-наукового ступеня «доктор філософії»

28 лютого 2024 року відбулося засідання кафедри, де серед питань порядку денного було розглянуто звіти здобувачів вищої освіти  освітнього ступеня «доктор філософії» 1 і 2 курсів денної і заочної форм

Передзахист магістерських робіт успішно пройдено!!!Передзахист магістерських робіт успішно пройдено!!!

22 листопада 2021 року відбувся попередній захист дипломних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти денної та заочної форм навчання спеціальності 073 Менеджмент за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом». Підготовка магістерських робіт