Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.

Затвердження індивідуальних планів аспірантів та тем дисертаційних досліджень.

12 жовтня 2023 року відбулося засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти, де серед питань порядку денного було затверджено індивідуальні плани (індивідуальний навчальний план та індивідуальний план наукової роботи) здобувачів вищої освіти денної форми освітнього ступеня доктора філософії та тем дисертацій на здобуття наукового ступеня «доктор філософії» за освітньо-науковою програмою «Освітні, педагогічні науки» зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки у змішаному форматі за участі наукових керівників.

У ході обговорення матеріалів обґрунтування тем дисертаційних досліджень було висловлено ряд пропозицій, побажань гарантом освітньо-наукової програми професором Іриною КУЧИНСЬКОЮ, завідувачем, доцентом кафедри Геннадієм БЕСАРАБЧУКОМ і науково-педагогічними працівниками кафедри.

ОголошенняОголошення

16 жовтня 2023 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти (ауд. 421) о 15.00 відбудеться публічна презентація наукових результатів дисертації Сидорук Л. М. (науковий керівник Бахмат Н. В., доктор педагогічних

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Інноваційна освітня діяльність: пріоритети розвитку сучасного здобувача освіти», яка відбудеться 12 травня 2022 року (Кафедра педагогіки та управління навчальним закладом К-ПНУ ім.

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ОРІЄНТИР ОСОБИСТОГО УСПІХУАКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ОРІЄНТИР ОСОБИСТОГО УСПІХУ

Сьогодні, 23 жовтня 2021 року, зі студентами історичного факультету під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки та управління навчальним закладом Горбатюк О.В. було проведено виховний захід на