Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Публічна презентація наукових результатів дисертації випускниці освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» Людмили СИДОРУК.

16 жовтня 2023р. на розширеному засіданні кафедри педагогіки та менеджменту освіти під головуванням Геннадія БЕСАРАБЧУКА, завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидата педагогічних наук відбулася публічна презентація наукових результатів дисертації Людмили СИДОРУК на тему: «Формування професійної компетентності майбутніх економістів у процесі вивчення математичних дисциплін у закладах фахової передвищої освіти» за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі знань 01 Освіта/Педагогіка та їх обговорення. Наукове керівництво дисертацією здійснювала Наталія БАХМАТ, завідувач, професор кафедри теорії та методик початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор.

Рецензенти дисертації: Ірина КУЧИНСЬКА, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти, доктор педагогічних наук, професор; Оксана ГОРБАТЮК, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.

У розширеному засіданні кафедри брали участь: проректор з наукової роботи Світлана МИРОНОВА, доктор педагогічних наук, професор; декан педагогічного факультету Віктор ЛАБУНЕЦЬ, доктор педагогічних наук, професор; Аркадій КУХ, професор кафедри фізики, доктор педагогічних наук, доцент; кандидати педагогічних наук, доценти кафедри педагогіки та менеджменту освіти: Вікторія ФЕДОРЧУК, Інна ЛЕБІДЬ, Світлана ПОЛІЩУК і старший викладач Олена ДУТКО та інші науково-педагогічні працівники університету, здобувачі освіти третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки».

У ході проведення обговорення наукових результатів дисертації відбулася професійна дискусія, було висловлено фахові пропозиції, рекомендації та побажання.

Дисертаційне дослідження Людмили СИДОРУК на тему «Формування професійної компетентності майбутніх економістів у процесі вивчення математичних дисциплін у закладах фахової передвищої освіти» було рекомендовано до захисту на засіданні разової спеціалізованої вченої ради К-ПНУ у 2023р.

Безкоштовний цикл вебінарів “Основи наукометрії”Безкоштовний цикл вебінарів “Основи наукометрії”

Компанія “Наукові Публікації” запрошує вчених до участі у безкоштовному циклі вебінарів “Основи наукометрії”. Зареєструватися.  Цикл вебінарів складається з 4 блоків: 02.10 | 16:00  Українська наукометрія сьогодні. Розвиток та майбутнє української

Підвищення кваліфікації гаранта ОПП «Управління навчальним закладом» в межах інституційних програм.Підвищення кваліфікації гаранта ОПП «Управління навчальним закладом» в межах інституційних програм.

07 листопада 2023 року в університеті було завершено реалізацію програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників К-ПНУ «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ» (1 кредит ЄКТС (30 годин),

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедриПідвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри

З 22 січня по 01 лютого 2024 року відбувся вебінар міжнародного підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів «Неформальна освіта та академічна доброчесність у підготовці бакалаврів та магістрів