Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ ІІІ Всеукраїнська наукова онлайн-конференція з міжнародною участю «Мережа шкіл новаторства України: розвиток професійної компетентності керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників у контексті реалізації неперервної освіти»

Шановні керівники!

Кафедра менеджменту освіти та права ЦІПО ДЗВО “Університет менеджменту освіти” НАПН України запрошує 23–24 листопада 2023 р. до участі у ІІІ Всеукраїнській науковій онлайн-конференції «Мережа шкіл новаторства України: розвиток професійної компетентності керівних, науково-педагогічних і педагогічних працівників у контексті реалізації неперервної освіти».

Навчальна практика з педагогіки: літературний квест «Шлях до Тараса Шевченка»Навчальна практика з педагогіки: літературний квест «Шлях до Тараса Шевченка»

Здобувачі вищої освіти групи Ukr1-B22 навчально-наукового інституту української філології та журналістики Вікторія Драган, Ольга Орлянська, Катерина Бережанська, Марина Рудковська, Ельвіра Слєпцова, Анастасія Форман (Шафрановська), Каріна Ремішевська у ході навчальної практики

Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.Обговорення проєкту освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» зі здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

25 січня 2024 р. на кафедрі педагогіки та менеджменту освіти відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми Освітні, педагогічні науки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки галузі