Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Урок мужності «Завжди на варті Батьківщини»

Урок мужності «Завжди на варті Батьківщини»

З нагоди відзначення 6 грудня Дня Збройних Сил України у Центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи здобувач вищої освіти 1 курсу освітньо-наукового рівня вищої освіти Христина МЕЛЬНИК брала участь у проведенні уроку мужності “Завжди на варті Батьківщини”для військовослужбовців.

Дивитись відео 1, відео 2.

Матеріали створено з використанням інформації із Facebook сторінки.

Вітаємо випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти із отриманням дипломів!Вітаємо випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти із отриманням дипломів!

25 січня 2024 року на педагогічному факультеті Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти. Щиро вітаємо випускників із отриманням дипломів.

Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 н.р.Наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 н.р.

09 квітня 2024 року о 14:00 розпочала свою роботу секція «Педагогіки та менеджменту освіти». Керівник – Геннадій БЕСАРАБЧУК, завідувач, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидат педагогічних наук; секретар –

09 листопада 2023 р. відбулось розширене засідання кафедри педагогіки та менеджменту освіти у змішаному форматі за участю науково-педагогічних працівників кафедри, роботодавців, випускників та здобувачів вищої освіти, де було розглянуто результати