Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Участь професора кафедри педагогіки та менеджменту освіти Ірини КУЧИНСЬКОЇ у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю

01 грудня 2023 року професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти, гарант ОНП «Освітні, педагогічні науки», доктор педагогічних наук, професор Ірина КУЧИНСЬКА брала участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Проблеми утвердження в учнівської та студентської молоді української національної та громадянської ідентичності», яка проводилася на базі Інституту проблем виховання НАПН України за участі: Національна академія наук України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут проблем виховання НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, Інститут історії України НАН України, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (творча навчально-наукова лабораторія «Гірська школа Українських Карпат»), Університет Адельфи (Нью-Йорк, США), Український державний університет імені М.П. Драгоманова (кафедра всесвітньої історії та археології), Рівненський державний гуманітарний університет (кафедра педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти), Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обл. ради», Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, НВК «Домінанта» м. Київ.

Метою конференції було обговорення проблем, тенденцій та пошуку шляхів формування в учнівської та студентської молоді української національної та громадянської ідентичності.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися Кремень В. Г., Президент Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор, дійсний член (академік) Національної академії наук України, дійсний член (академік) Національної педагогічної академії України; Сисоєва С. О., академік-секретар Відділення філософії освіти, загальної та дошкільної педагогіки Національної педагогічної академії наук України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) Національної педагогічної академії України та ін.

В ході роботи конференції обговорювалися актуальні питання української національної та громадянської ідентичності, зокрема, Бех І.Д., директор Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України, доктор психологічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України розкрив концептуальні засади національної ідентичності у теоретичному осягненні взаємодії «педагог-вихованець».

Матеріали взято на сайті Інституту проблем виховання НАПН України

Освітньо-професійна програма «Доктор філософії» (переваги, недоліки, рекомендації)Освітньо-професійна програма «Доктор філософії» (переваги, недоліки, рекомендації)

11 листопада 2022 р. на зустрічі з аспірантами, стейколдерами та викладачами (платформа GoogleMeet) відбулося обговорення освітньо-професійної програми «Доктор філософії» з галузі освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. На обговоренні