Кафедра педагогіки та менеджменту освіти НОВИНИ Опитування щодо дотримання академічної доброчесності в К-ПНУ

Опитування щодо дотримання академічної доброчесності в К-ПНУ

З 13 по 29 грудня 2023 року відповідно до Плану заходів з моніторингу якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на І семестр 2023-2024 н. р. комісія з питань академічної доброчесності К-ПНУ проводить опитування здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників щодо дотримання академічної доброчесності в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка шляхом анкетування:

Запрошуємо здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників взяти участь в опитуванні.

ЗУСТРІЧ – ОБГОВОРЕННЯЗУСТРІЧ – ОБГОВОРЕННЯ

17 грудня 2021 року на кафедрі Педагогіки та управління навчальним закладом відбулася зустріч, на якій було обговорено освітньо-професійну програму «Управління навчальним закладом» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073